פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מירי גדיש

מירי גדיש

מירי גדיש

חברה בי.ה.ת מאומתת
מספר ת.ז: 00000-7322

אודות מירי גדיש בקצרה:

מירי גדיש, פסיכותרפיסטית ומטפלת בתנועה בגישה פסיכודינמית, מטפלת דיאדית ומדריכה רשומה. מנהלת סקטור מטפלים באמנויות בעמותה לילדים בסיכון - המרכז לחקר וטיפול באוטיזם, רכזת טיפולית של רב מקצועי בגן תקשורת, מדריכה....

פניה אל מירי גדיש

אודות מירי גדיש

מירי גדיש, פסיכותרפיסטית ומטפלת בתנועה בגישה פסיכודינמית, מטפלת דיאדית ומדריכה רשומה. מנהלת סקטור מטפלים באמנויות בעמותה לילדים בסיכון - המרכז לחקר וטיפול באוטיזם, רכזת טיפולית של רב מקצועי בגן תקשורת, מדריכה. מנוסה בטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי, בקשיי וויסות והתנהגות, עבודה עם הורים וטיפולי הורה-ילד (טיפול דיאדי). מקיימת קליניקה פרטית ביישוב סלעית בשרון וברמת השרון, עובדת עם ילדים, נוער ומבוגרים באופן פרטני ובטיפול דיאדי, הדרכת הורים, ניהול טיפול והדרכת מטפלים. 

אני מאמינה שלביטוי הגופני והתנועתי מקום חשוב בהווייתינו. בערוץ הגופני תנועתי מתבטאים עמדות, רגשות, אמונות ודפוסי קשר, אשר לעתים דומים לאלה המודעים והמדוברים ולעתים שונים מהם ומספרים סיפור אחר. בטיפול בתנועה מתקיים קשב ושיח בערוצים ייחודיים של ביטוי עצמי. מתאפשר מגע עם אזורי נפש עמוקים, חוויות שטרם פגשו מילים, הגמשה של תבניות נוקשות, פרימת מעגל הקסמים של חזרתיות העבר בהווה...     .                                                    

הכשרות והתמחויות:

mirigadish@gmail.com

טל. 0522778255

mirig@childrenatrisk.org.il

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מירי גדיש, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מירי גדיש ובאחריותו/ה.