לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אפרת רחמים-אייכבאום

אפרת רחמים-אייכבאום

אפרת רחמים-אייכבאום

עו'ס קלינית (M.SW)

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 22641

אודות אפרת רחמים-אייכבאום בקצרה:

טיפול רגשי בגובה העיניים. בהרצליה. התמחות בטיפול בנשים הסובלות מדכאון, הפרעות חרדה וקושי ביצירת זוגיות. ניסיון רב בבריאות הנפש ובשיקום, הדרכת הורים למתמודדי נפש. אפרת 050-7760402  אני מאמינה בכוח...

פניה אל אפרת רחמים-אייכבאום

אודות אפרת רחמים-אייכבאום

טיפול רגשי בגובה העיניים. בהרצליה. התמחות בטיפול בנשים הסובלות מדכאון, הפרעות חרדה וקושי ביצירת זוגיות. ניסיון רב בבריאות הנפש ובשיקום, הדרכת הורים למתמודדי נפש. אפרת 050-7760402 

אני מאמינה בכוח הריפוי של קשר מכיל ולא שיפוטי. מתמחה בטיפול בגישה פסיכודינמית והתייחסותית במבוגרים ובנוער. מקבלת בהרצליה לתהליכים קצרים וגמישים המותאמים לצרכיו של האדם ככל האפשר, במטרה לחדד מודעות ולסייע לך לגלות את עצמך ואת כוחותיך.

​​​​​​ מצבי משבר, בדידות, קושי בקשרים בינאישיים בכלל וקושי ביצירת זוגיות בפרט. תמיכה והכוונה למתמודדי נפש והדרכת הורים למתמודדי נפש.

ניסיון רב בבריאות הנפש ובשיקום בברה"נ, בעבודה טיפולית עם נוער, בהנחיית קבוצות ובהדרכת עובדים. ניסיון רב בעבודה עם הציבור הדתי והמסורתי.

בעבודתי המקצועית ובפעילותי בקהילה אני מגויסת לחלוטין למלחמה בסטיגמה שלצערנו עדיין רווחת בימינו לגבי אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית. אני רואה בעבודתי שליחות חשובה. 

אפשרות גם לטיפול אונליין בזום/ ל'פגישה טלפונית' מוזלת

לקביעת פגישת היכרות / בווטסאפ - 050-7760402 

 M.SW עו"ס קלינית, התמחות בטיפול בגישה דינמית במבוגרים, אוניברסיטת תל אביב

B.SW בהצטיינות, תוכנית הסבת אקדמאים לע"ס, אריאל

B.A  אוניברסיטת בר אילן

עובדת סוציאלית אפרת אייכבאום

 

​​​​​​

 
הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אפרת רחמים-אייכבאום, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אפרת רחמים-אייכבאום ובאחריותו/ה.