פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אפרת רחמים-אייכבאום
אפרת רחמים-אייכבאום

אפרת רחמים-אייכבאום

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 22641

אודות

נעים להכיר, שמי אפרת ואני עוסקת בטיפול רגשי ובייעוץ סוציאלי. מקבלת בהרצליה לייעוץ פרטי במחירים סבירים ומאמינה בתהליכים קצרים וגמישים. עורכת ביקורי בית במצבי משבר, מלווה נשים לאחר לידה לייעוץ ותמיכה ולעיבוד...

פניה אל אפרת רחמים-אייכבאום

נעים להכיר, שמי אפרת ואני עוסקת בטיפול רגשי ובייעוץ סוציאלי. מקבלת בהרצליה לייעוץ פרטי במחירים סבירים ומאמינה בתהליכים קצרים וגמישים. עורכת ביקורי בית במצבי משבר, מלווה נשים לאחר לידה לייעוץ ותמיכה ולעיבוד חוויות לידה. מלווה מתמודדים הסובלים ממגבלה נפשית ואנשים במצבי משבר. בעלת ניסיון בבריאות הנפש, בשיקום, בעבודה טיפולית עם נוער, בהנחיית קבוצות ובהדרכת עובדים. מותאם גם לציבור הדתי.

בעבודתי המקצועית ובפעילותי בקהילה אני מגויסת לחלוטין למלחמה בסטיגמה שלצערנו עדיין רווחת בימינו לגבי אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית. אני רואה בעבודתי שליחות חשובה.

המפגש והטיפול באנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית הינם חלק מהותי מהחיים האישיים והמקצועיים שלי מזה שנים רבות. אני יודעת כמה קשה להכיר ולהתמודד עם בן משפחה הסובל ממגבלה נפשית. עיסוקי בתחום מבטא את הרצון והשאיפה שלי לסייע למשפחות וליחידים המתמודדים עם בעיות אלו. כמו כן, אני מלווה נשים לאחר לידה ואמהות ותיקות במצבי משבר, בייעוץ פרטי ודיסקרטי. מוזמנים לקרוא עוד באתר שלי ולקבוע פגישת היכרות, אפשר גם בווטסאפ - 050-7760402 

"Its the relationship that heals"

Www.anonimi.co.il

עובדת סוציאלית אפרת אייכבאום

​אני מזמינה אתכם ללחוץ כאן לבקר באתר שלי או ליצור קשר בטלפון/בווטסאפ כדי לתאם פגישת היכרות ולבדוק איך אוכל לעזור 💜

פגישת היכרות ראשונה ללא תשלום

050-7760402
הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אפרת רחמים-אייכבאום, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אפרת רחמים-אייכבאום ובאחריותו/ה.