לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אליאב ברמן

אליאב ברמן

אליאב ברמן

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-7087

אודות אליאב ברמן בקצרה:

  ארגז הכלים שלי מגוון ואני משלב בין גישות שונות, בייחוד בין שיטות קצרות מועד כמו CBT לבין גישות מסורתיות יותר. מטפל במבוגרים וקשישים. עברית ואנגלית (שפת אם)   טיפול פסיכולוגי הינה אחת הדרכים העיקריות והמוכחות...

פניה אל אליאב ברמן

אודות אליאב ברמן

 

ארגז הכלים שלי מגוון ואני משלב בין גישות שונות, בייחוד בין שיטות קצרות מועד כמו CBT לבין גישות מסורתיות יותר. מטפל במבוגרים וקשישים. עברית ואנגלית (שפת אם)

 

טיפול פסיכולוגי הינה אחת הדרכים העיקריות והמוכחות מבחינה מדעית להחלמה רגשית, שיקום, צמיחה והתפתחות אישית. תפקידי כמטפל הוא לסייע לך למצוא דרכים שיקלו על סבלך, לאפשר לך מקום בטוח שבו תוכל/י לגלות את דרכך וללוות אותך בתהליך הצמיחה שלך. אני מביא למפגש הזה ניסיון מקצועי עשיר ו'ארגז כלים' מגוון של טכניקות טיפוליות לצד ניסיון חיים, אמפתיה ולב רחב. מרגש אותי מאוד ואני מרגיש שזו זכות גדולה להיות שותף ועד לתהליך שבו אדם נפגש ומשלים עם עצמו.
 

ניסיון לימודי ומקצועי:

תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית-קלינית מאוניברסיטת בר-אילן.
פסיכולוג מורשה, לקראת סיום התמחות בפסיכולוגיה שיקומית.

כמו כן, סיימתי 3 שנות לימוד בתכנית לפסיכותרפיה אינטגרטיבית של המכללה האקדמית ת"א-יפו.

במסגרת עבודתי צברתי ניסיון רב בעבודה עם אנשים עם בעיות אלימות או מרמה; אנשים הסובלים מטראומות וזכרונות עבר קשים; קשישים ואנשים המתמודדים עם נכויות או מחלות מסכנות חיים. בעבר, עבדתי במרכז לשיקום אורתופדי בביה"ח תל-השומר.
אני משלב בטיפול בקליניקה מגוון שלם של כלים פסיכולוגיים. ארגז הכלים שלי כולל בין היתר שימוש ב- ACT, אחת מהשיטות המובילות בגישה הקוגניטיבית-התנהגותית (CBT); גישת הריאיון המוטיבציוני - זיהוי תקיעויות ומחסומים והגברת המוטיבציה כדי להתגבר עליהם; תרגול מיינדפולנס; כלים מעולם הטיפול הזוגי והדרכת הורים; טיפול בטראומה וזכרונות עבר קשים תוך שימוש משולב בכלים דינמיים, קוגניטיביים והתנהגותיים. בעת הצורך וכשהדבר מתאים אני גם עושה שימוש בטכניקת EMDR שנמצאה כיעילה לטיפול בטראומה ומגוון הפרעות נוספות.

הקליניקה בתל אביב, באוסישקין 100

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אליאב ברמן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אליאב ברמן ובאחריותו/ה.