לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי

כוחה של הרוח - פסיכולוגיה ותרפיה רוחנית / ד"ר רות אנגל-אלדר

ספרים | 9/4/2015 | 10,768

הספר קורא תיגר על הפסיכולוגיה הקלאסית, שעיוותה את תפיסת מהות האדם וייעודו כבסיס לשלמות נפשית. חלקו הראשון של הספר עוסק באופן בו הגבילה הפסיכולוגיה את קיומנו ל'גוף ונפש' והכחידה את המימד של 'רוח האדם', כמו גם במהותה של 'רוח' זו. חלקו השני של הספר הוא מעשי וכולל צעדים מפורטים בדרך לכינונה מחדש של הרוח וכוחות העל שלה כחלק מהוויתנו.

כוחה של הרוח - פסיכולוגיה ותרפיה רוחנית / ד
כוחה של הרוח 
פסיכולוגיה ותרפיה רוחנית
 
אוריון הוצאת ספרים
 
 
 
 
הספר  קורא תיגר על הפסיכולוגיה הקלאסית, שעיוותה את תפיסת מהות האדם וייעודו כבסיס לשלמות נפשית. בחלקו הראשון של הספר נמצא כיצד הגבילה הפסיכולוגיה את קיומנו ל'גוף ונפש' והכחידה בנו את המימד של 'רוח האדם'.
מהי 'רוח האדם'? מהן עוצמות העל והכוחות המטפיזיים, הטמונים בה והמשתקפים בתולדות האנושות בדמותם של נביאים, שליחים, רבנים, אנשי דת ומורים רוחניים? האין לראות בהם את מה שמהווה חלק טבעי מהוויתנו אנו? וכיצד משתלבת 'רוח האדם' כחלק מתורה הסוחפת את העולם של 'הפסיכולוגיה רוחנית'?
חלקו השני של הספר הוא מעשי וכולל צעדים מפורטים בדרך לכינונה מחדש של הרוח וכוחות העל שלה כחלק מהוויתנו. ההעצמה האישית המובחנת בין זו של האיש לזו של האישה, היכולת להשיג מטרות, לחולל תמורות ושינויים ולחיות בקרבת יתר אל העצמי היחודי שלנו - כל אחה הם חלק מההשגים אליהם נגיע במיצוי של הרוח שבנו.
 
ד"ר רות אנגל-אלדר היא ד"ר לפסיכולוגיה, פסיכולוגית, מחברת של ספרים שראו אור בארץ ובעולם, מרצה באקדמיה ובעלת ניסיון רב שנים בטיפול והדרכה.
 
 
 
לפניכם פרק מתוך הספר באדיבות המחבר וההוצאה לאור:
 

תגובות

הוספת תגובה

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

דר רות אנגל אלדרד"ר רות אנגל אלדר12/4/2015

אפשרות רכישה. תוכלו לרכוש את הספר ישירות דרך האתר spiritual-psychology-center.com , או הזמנה דרך 'אוריון', או בחנויות סטימצקי וצומת ספרים בעלות גהה יותר. האתר שציינתי מובטח וכן גם פרטי הויזה או הpaypal. (שהוא בעצמו מספק ביטחון מלא ). הגנו על האתר על ידי ברק אנגל , בני, מומחה לאבטחת מידע החי בארה'ב ויועץ בתחום לנס'א... מקווה שתהנו ואשמח לקבל תגובות. מאוד מואד אשמח תודה, ד'ר רות אנגל אלדר