יריד פסיכולוגיה עברית

אם תפגוש את הבודהה בדרך, הרוג אותו! / שלדון ב. קופ

מחיר: 79.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: פראג הוצאה לאור
טלפון: 04-6373818 (רותם גלר / אילן לוי)
דמי טיפול ומשלוח: 10 ₪
משלוח חינם בהזמנה מעל 150 ₪ מפראג הוצאה לאור
זמן אספקה: עד 10 ימי עסקים
אם תפגוש את הבודהה בדרך, הרוג אותו! / שלדון ב. קופ

אם תפגוש את הבודהה בדרך, הרוג אותו! הוא ספר קלאסי בתחום הביביליותרפיה (פסיכותרפיה באמצעות סיפורים), שהפך לאבן דרך בעיסוק ביחסים המורכבים בין מטפל למטופל. קופ מציג את הפסיכותרפיה כמצב טוטאלי, שבו אובדים הגבולות בין המטפל למטופל, תוך הזדהות עמוקה עם המטופל, הוא לוקח אותנו למסע של חיים מלאי קבלה עצמית, הבנה, גילוי ואהבה.

בספר זה הוא מספר על מסע טיפולי ממושך שערך עם קבוצת אסירים, ומתאר את התהליכים שעבר יחד איתם על מנת לעזור להם לפרוק מעליהם אט אט משאות כבדים של הנפש ולהשתחרר מהם.

קופ נעזר בעבודתו בטקסטים מיתולוגיים וקלאסיים רבים כגון: התנ"ך, האי-צ'ינג, סידהרתא, כתבי רבי נחמן מברסלב, יונג, קפקא ורבים אחרים.

 

מתוך גב הספר

לפני שנים רבות תעה איש ונדד אל ארץ שנודעה כארץ השוטים, שם ראה בשדה חיטה אנשים הבורחים באימה. "יש מפלצת בשדה הזה", אמרו לו. הביט, וראה שם אבטיח. הוא הציע להם להרוג את ה"מפלצת"; חתך את האבטיח, לקח חתיכה והחל לאוכלה. האנשים נחרדו ממנו אף יותר מאשר מן ה"מפלצת". הם גירשו אותו בקלשונים וצעקו: אם לא ניפטר ממנו, הוא יהרוג גם אותנו".

 

 

כריכה רכה, 220 עמודים

אדם אחר תעה והגיע אל ארץ השוטים, ודבר דומה קרה גם לו. אך במקום להרוג את המפלצת, הוא הסכים איתם שהיא ודאי מסוכנת. הוא השים עצמו נמלט ממנה ובכך רכש את אמונם. הוא בילה איתם זמן רב, ולימד אותם, מעט בכל פעם, את העובדות הבסיסיות על אבטיחים, שיאפשרו להם לוותר על הפחד מהם ואף לגדל אותם.

מחיר: 79.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל פראג הוצאה לאור

תודעה, המטבע החדש / ברנדון בייס
חוקי החיים / ריצ'רד טמפלר
דממה מדברת / אקהרט טול
הטאו של פו / בנג'מין הוף
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.