לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שלומית גורליק

שלומית גורליק

שלומית גורליק

פסיכותרפיסטית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 40187

אודות שלומית גורליק בקצרה:

שמי שלומית, אני פסיכותרפיסטית מוסמכת בגישה האנליטית היונגיאנית, עובדת סוציאלית עם תואר שני M.S.W ובעלת תואר PhD מטעם בית הספר לרוקחות של האוניברסיטה העברית. אני מוסמכת בטיפול בארגז חול וב EMDR. מטפלת במבוגרים,...

פניה אל שלומית גורליק

אודות שלומית גורליק

שמי שלומית, אני פסיכותרפיסטית מוסמכת בגישה האנליטית היונגיאנית, עובדת סוציאלית עם תואר שני M.S.W ובעלת תואר PhD מטעם בית הספר לרוקחות של האוניברסיטה העברית. אני מוסמכת בטיפול בארגז חול וב EMDR.

מטפלת במבוגרים, מתבגרים וילדים המתמודדים עם טראומה ומשברי חיים, עם קושי במימוש עצמי וחווית תקיעות, קשיים בזוגיות ובמערכות יחסים, ובמצבים נוספים אחרים המציפים את הצורך בטיפול ריגשי.

הטיפול מבוסס על פסיכותרפיה בגישה האנליטית היונגיאנית הרואה את התהליך הטיפולי כתהליך הדדי במהותו המושתת על מעורבות מודעת, מפגש של שניים, ויצירת מרחב משותף שבתוכו מתנהל הטיפול. הטיפול כולל שיחה חופשית, עבודה סימבולית למשל דרך התחברות לחלומות, ובשילוב טיפול באמצעות ארגז חול (מהו טיפול במשחק בחול). בנוסף, ובהתאם לצורכי המטופל, אני משלבת גם EMDR בטיפול. 

משמעות ראשי התיבות EMDR בתרגום חופשי: עיבוד מחדש והקהיה שיטתית באמצעות תנועות עיניים. זוהי שיטת טיפול אינטגרטיבית שנחקרה רבות והוכחה כיעילה בטיפול הן במבוגרים והן בילדים במגוון של מצבים נפשיים הקשורים בין היתר לטראומה ולחרדה. השיטה מסוגלת להביא לעיבוד מהיר של זכרונות טראומטיים, להטבה במצב הקוגנטיבי והרגשי ולהקלה ניכרת בסימפטומים התנהגותיים-גופניים. הרחבה על שיטת EMDR.

בשנים האחרונות ליוויתי אנשים רבים המתמודדים עם פוסט טראומה על רקע לאומי, והתמודדות עם משברי חיים נוספים.

היום אני מטפלת במבוגרים וילדים במרכז לטיפול באלימות במשפחה ובנוסף אני פוגשת פונים בקליניקה פרטית בשילת.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון, 054-7868136  או במייל shlomitgorelik14@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שלומית גורליק, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שלומית גורליק ובאחריותו/ה.