כניסת חברים
חזרה לקהילהרוני פרישוף , פסיכולוגית קליניתhttps://www.hebpsy.net/Roni
 רוני פרישוף, פסיכולוגית קלינית בתל אביב. מדריכה בטיפול נפשי. באתר ניתן למצוא כרטיס ביקור, "אני מאמין" מקצועי, מאמרים, קישורים ופורום בנושא פסיכולוגיה, טיפול נפשי ועניינים שבנפש.

שיחת נפש
רמת אבטחה: פתוח לכולם

 
מנהלי הפורום
כעת בפורום   [כל ההודעות...]
תודה - דנית
חרדת נטישה... - רוני פרישוף
מיניות בטיפול - רוני פרישוף
מגבלות הפורום - רוני פרישוף
דפיות פורום  [+] הוסף דפית
 
 הוספת תגובה הוסף תגובה חדשה | עבור לאשכול הדיון הקודם לאשכול הקודם | עבור לאשכול הדיון הבא לאשכול הבא | חזרה לפורום חזרה לפורום
מאת:נעמהתאריך:14/8/2018 21:16

נושא:

החלטות
תוכן:היי רוני,
קודם כל ולפני הכל, תודה על הפורום הזה :)

אני אתן טיפה רקע ולאחר מכן אשאל.
אני בת 23 אם יחידנית לתאומים בני שנתיים, הם עדיין לא במסגרת כיוון שהעבודה שלי מאפשרת את זה שישארו איתי ואני חושבת שזה עדיף לשלושתינו (עצמאית, יש לי אולפן הקלטות ואני מפיקה מוזיקלית).

עכשיו, לאחרונה התחיל להיות דברים מוזרים שקשה לי לתאר אותם, הייתי אומרת שזה כמו תמונות כאלה שרצות בראש כמו סרט, מוחשיים - ממש כאילו זוהי המציאות של עכשיו. אלו דברים שבאמת חוויתי בעבר אבל ממש שכחתי את זה, זה לא משהו שהלך איתי. ואני לא כל כך יודעת איך מתמודדים עם זה, מה נכון לעשות, מה יכול לעזור ולמה זה קורה. אני רק יודעת שזה מאד פוגע לי בתפקוד היומיומי באולפן, מול הלקוחות שלי, בבית עם הילדים שלי.

מה את מציעה לעשות רוני?

תגובות  הוספת תגובה הוסף תגובה להודעה זו
ללא תגובות מגבלות הפורום : רוני פרישוף
14/8/2018 23:01
תאריך:
 הוספת תגובה הוסף תגובה חדשה | עבור לאשכול הדיון הקודם לאשכול הקודם | עבור לאשכול הדיון הבא לאשכול הבא | חזרה לפורום חזרה לפורום