פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×יצירה מאת Adam Hillman
Adam Hillman ©
זכור אותי

אירועים

16
דצמבר

הדי ויומי שלייפר: יציאה להרפתקאת האינטימיות

18/12/2007 - 16/12/2007סדנה תלת-יומית לזוגות

בהנחיית הדי ויומי שלייפר –ארה"ב

תתקיים בימים: ראשון,שני ושלישי,
16- 18 דצמבר 2007, ז'-ט' טבת תשס"ח

אחוזת אוהלו, קיבוץ כנרת

פרטים באתר האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין ולחינוך בחיי המשפחה:
http://www.mishpah...age=1אנו שמחים להזמינכם לקחת חלק בסדנה לזוגות. הסדנה מיועדת לאנשי מקצוע מתחום הטיפול, הייעוץ והחינוך ובני/ות זוגם/ן.


הסדנה מבוססת על תיאורית היחסים "אימגו" עם שינויים הנובעים מעבודתם של הדי ויומי כמורים ובני זוג , על הפילוסופיה של מרטין בובר ומקורות נוספים.

"סדנה תמציתית ומצוינת, המקנה שפע כלים לשיפור מערכת היחסים בין בני זוג, אשר מוצגים באווירת חמלה והומור." מייק פרינג (Mike Perring), M.D., פסיכיאטר, לונדון, אנגליה.

שלושה ימים של חוויה רבת עוצמה, אשר תשנה את מערכת היחסים שלכם לתמיד...

תנו להדי ויומי, מנחי סדנאות לאלפי זוגות בעולם כולו, הנשואים זה לזו כמעט 40 שנה, להראות לכל אחד מכם כיצד להפוך לידיד, למאהב ולמרפא הטוב ביותר של בן/בת הזוג שלו.

בסביבה מטפחת ומוגנת, תלמדו שבעה עקרונות ושבעה טקסים, אשר יאפשרו לכם לדבר על הכמיהות שלכם, להפיג קונפליקטים עמוקים, להפוך טרוניות יומיומיות למקור של שינוי ולהחזיר רוח חיים תוססת ונלהבת למערכת היחסים שלכם. כן תלמדו מיומנויות מעשיות, כגון כיצד להביע את ההערכה שלכם כלפי בן/בת הזוג בצורה אפקטיבית. תוכלו אף לראות מדוע דווקא התכונות שמשכו אתכם זה לזו הן אלה, המטריפות עכשיו את דעתכם! וחשוב מכל, כל אחד מכם יגלה את התמצית של בן/בת הזוג שלו ותוכלו לשחזר את ה"גדוּלה" של מערכת היחסים שלכם.

בין אם מערכת היחסים שלכם יציבה ובין שאתם מנסים לנווט מערכת יחסים מעורערת ורופפת, או אפילו מערכת יחסים הקרֵבה לקיצה –

"היציאה להרפתקת האינטימיות" מציעה לכם ריפוי ושינוי.

שמירת פרטיות- בכל מהלך הסדנה, אינכם נדרשים לחלוק פרטים אישיים עם הקבוצה.

הציתו מחדש את אהבתכם! ואת התשוקה הרומנטית, העדינות, האושר, ההתלהבות, האש, הקִרבה, הלהט, הטעם המיוחד, המשיכה,הלבביות, העליזות, החיוניות, העונג, הידידות, השמחה, האור המסנוור וההנאה!