פסיכולוגיה עברית

×Sergey Kovalevsky
Sergey Kovalevsky ©
זכור אותי
כפתור הוספת מודעה עבר לתפריט החדש בפינה השמאלית למעלה

רשום בגוף - יוגה טראומה והגוף, סדנה בהדרכת סנדרה סבטיני ויונתן קולקה, שישי-שבת 24-25 במאי 2019 בת"א


רשום בגוף – יוגה טראומה והגוף

סדנה בהדרכת סנדרה סבטיני ויונתן קולקה

שישי-שבת 24-25 במאי 2019, בתל אביב

לא דרוש ניסיון קודם ביוגה

זו השנה השנייה שאנו בוחרים להתבונן באופן משותף על הנושא של יוגה, טראומה והגוף.אנו מזמינים אתכם לחקור איתנו באופן קבוצתי את האפשרות לפיתוח איכות הקשבה מיוחדת בתרגול והוראת יוגה - ההקשבה לביטויים גופניים של טראומה שהגוף 'זוכר'. הכרות מעמיקה זו תאפשר לנו לחדד את הזיהוי של מצבים טראומטיים בגוף, ולעודד תהליכי שחרור.

בסדנה נעמיק בתרגול יוגה שיועבר על-ידי סנדרה, ונחווה יחד את היוגה כדרך לטיפוח קשב עדין ומדוייק, שהכרחי כדי להביא תנועה של ריפוי באזורים טראומטיים בגוף.

באופן משלים, יונתן ילמד את ההבטים הגופניים של חוויות טראומטיות ויציג את נקודת המבט הייחודית של פסיכותרפיה ממוקדת-גוף, גישה טיפולית המבוססת על הקשבה לתחושות הגופניות כדרך לשחרור הטראומה ש'נתקעה' בגוף.

נתנסה יחד ביישום המעשי של השיטה, הכוללת הבטים היכולים להשתלב גם בתרגול והוראה של יוגה.הסדנא תכלול שלושה מפגשים ותערך בשפה האנגלית.על המנחים:

סנדרה סבטיני- תלמידתה של וונדה סקרוולי. במשך למעלה משלושה עשורים מלמדת יוגה ברחבי העולם. היוגה של סנדרה היא עדינה ועוצמתית, מדגישה את הנשימה וההקשבה פנימה ומבוססת על מפגש קרוב ואישי בין המורה לתלמיד.יונתן קולקה- פסיכולוג קליני. תלמיד ותיק של סנדרה. עוסק ביוגה מעל 20 שנה, מתוכן שנים רבות תלמיד של אורית סן-גופטה ובוגר קורס מורים בכירים ליוגה במכללת וינגייט בהנחייתה. מתעניין במיוחד בתרומתה של היוגה להבנה וריפוי של טראומה נפשית. לומד בתוכנית 'רוח אדם' – הכשרה פסיכואנליטית-בודהיסטית. משלב בעבודתו הטיפולית פסיכולוגיה דינמית ופסיכותרפיה ממוקדת גוף (התמקדות, SE-Somatic Experiencing).

.

הסדנא תתקיים בסטודיו של אירית זיו רון, רח' גולדברג 14

ב- WAZE לרשום מאז"ה 52

שישי - 1500-1800 שבת – 0830-1100 ו-1130-1400

ההרשמה עד ה-10.5.19 מחיר הסדנה – 850 ₪

בהרשמה מוקדמת עד 26.4.19 מחיר הסדנה – 750 ₪
דמי ההרשמה 300 ₪, פרטי התשלום יינתנו במייל
מספר המשתתפים בכל סדנה מוגבל. קיומה של הסדנה מותנה בהרשמה ובתשלום מוקדמים. במידה ותתקיים הסדנה דמי ההרשמה לא יוחזרולפרטים נוספים,שאלות והרשמה

מיכל – sandrasinisrael@gmail.com

יונתן 0523372137
להתראות בקרוב,

סנדרה, יונתן ומיכל

www.sandrasabatini.info» אבקש שמודעתי לא תפורסם באתר אחר. במידה ופורסמה, אבקש להסירה.

פורסם על ידי יונתן קולקה, ב-20/5/2019.

יצירת קשר