יריד פסיכולוגיה עברית

 

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו עדכונים על ספרים חדשים ביריד 

חיפוש ביריד  
 
דבשת הגמל/נעמי קלנר
 
מחיר קטלוגי: 88.00 ₪
המחיר אצלנו: 70.00 ₪
 
 
50 דרכים נפלאות להיות משפחה חד-הורית/ד"ר בארי ג.גינסברגהילד הביישן-מדריך להורי ילדים ומתבגרים ביישנים ולעובדי חינוך/רבקה גורן, מיה גנדל
 
פרטי המוכר

שם: מכללון
טלפון: 03-6996938, 03-6990354 (מכללון)
 
דמי טיפול ומשלוח: 25 ₪
 
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
 
כל הפריטים בדוכן של מכללון
דבשת הגמל/נעמי קלנר

 

דבשת הגמל כולל פרקי יסוד ומושגים בסיסיים בטכניקת הפסיכותרפיה הדינאמית. מטרתו היא להיות לעזר לתלמידים, למתמחים ולמטפלים המעוניינים להשתלם באומנותם, וכן לכל אותם המתעניינים בטבעו של הטיפול הפסיכולוגי הדינאמי.
לנוכח המבוכה והערפול השוררים בתחום ההכשרה הטיפולית, הספר שואף להקנייתם של שיטתיות, היגיון ובהירות לבניית המסגרת הטיפולית, לכינון היחס בין מטפל ומטופל ולהתערבויות הטיפוליות. המחברת מאמינה כי פסיכותרפיה היא אומנות, שאותה ניתן ללמד ויש ללמוד, וזאת באמצעות טכניקות ברורות ומוגדרות. אחד מאפיוניו של הספר הוא שילובם של מושגי יסוד פסיכואנליטיים קלאסיים עם חידושים והתפתחויות עדכניים שחלו בתחום החשיבה הפסיכואנליטית. אפיון נוסף הוא הדגשת מרכזיותו של הלא מודע בהתנהגות האנושית, ובשל כך גם בשיקולים הטיפוליים.
הספר עוסק בין היתר בחוזה הטיפולי; באופן ההקשבה הטיפולית; בפירוש החלום; בשימוש בכלל היסוד של האסוציאציות החופשיות; בשימוש הטיפולי בשאלותיהם של המטפל ושל המטופל; ובבעיית התשלום בפסיכותרפיה. המחברת מרבה לציין סוגיות שנויות במחלוקת בתחום הטיפולי ונוגעת בהנחות היסוד השונות שמהן צומחת השונות.

נעמי קלנר היא פסיכולוגית קלינית ומדריכה מוסמכת, מורה ומדריכה בבתי הספר לפסיכותרפיה באוניברסיטאות תל אביב ובא אילן.מחיר קטלוגי: 88.00 ₪
המחיר אצלנו: 70.00 ₪

אודות היריד  |  מי אנחנו   |  תקנון |  כיתבו אלינו